1. Określenie wymagań

Wybierz samochód samodzielnie lub prześlij nam swoje wymagania co do poszukiwanego pojazdu a my znajdziemy ciekawe okazje i prześlemy Ci na adres e-mail. Linki do Aukcji znajdziesz zakładce "AUKCJE".

2. Wybór pojazdu

Po wyborze pojazdu przekalkulujemy wszelkie koszty i przedstawimy Ci ofertę zawierającą wyszczególnione wynikające z tego tytułu opłaty.

3. Umowa importu

Po określeniu dokładnej kwoty do której mamy licytować samochód sporządzimy indywidualną umową zawierającą nasze zoobowiązania co do terminu, kosztów, gwarancji odpowiedzialności itd. Przy podpisaniu umowy pobieramy zaliczę równą naszej prowizji.

4. Finansowanie

Po wygraniu aukcji należy dokonać płatności za pojazd w ciągu 24 godzin, jeżeli samochodu nie udało się wylicytować za kwotę określonej przez klienta następuje zwrot prowizji.

5. Dostawa

Poczekaj na dostawę zazwyczaj zajmuje to od 4 do 7 tygodni podczas tego procesu będziesz na bierząco informowany o stanie realizacji. Po rozładunku kontenera pojazd jest poddawany procedurze celnej po rozliczeniu tych kosztów pojazd jest dostarczany na adres wskazany przez klienta.

6. Formalności

W momencie dostarczenia samochodu przekazujemy wszelkie dokumenty oraz wystawiamy fakturę VAT za usługę importu.

Poznaj koszt importu

Koszt importu